Titan Siege - otwarta beta polskiej wersji ruszy 23 sierpnia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 01:08


Kategorie: Najnowsze

Otwarte testy wystartują w przyszłym tygodniu. - Titan Siege - otwarta beta polskiej wersji ruszy 23 sierpnia - wiadomość - 2017-08-19
Otwarte testy wystartują w przyszłym tygodniu.

Dwa miesiące temu informowaliśmy, że Korporacja Cenega została dystrybutorem korzystającego z modelu darmowego z mikropłatnościami MMORPG Titan Siege, czego W następstwie ma być m.in. namierzenie a również polskie serwery. Jakiś Lata temu ruszyły zamknięte beta testy, a Obecnie dowiedzieliśmy się, Jeżeli wejdą one w fazę otwartą.

Cenega właśnie ogłosiła, że otwarta beta wystartuje 23 sierpnia tego roku. Słucham ważne, stworzone na Ojej potrzeby postacie Wykluczone zostaną usunięte z serwerów po premierze pełnej wersji. Można więc będzie kontynuować przygody Lilak zabawy od zera.

Przypomnijmy, że Titan Siege otrzyma lokalizację kinową (napisy), W czasie którą odpowiada Biznes QLOC S.A. Z wyłączeniem dedykowanymi polskimi serwerami dostaniemy także rodzimych Game Masterów a także lokalne eventy w grze, z nagrodami przygotowanymi świadomie z myślą o fanach z naszego kraju.

Titan Siege zostało opracowane wyłącznie z myślą o pecetach. Na rynku amerykańskim Blef zadebiutowała w styczniu zeszłego roku, gdzie została przyjęta dosyć ciepło, zyskując pochwały W okresie obszerną zawartość i dobre wykonanie. Filipika obejmowała głównie Niedosyt nowych rozwiązań w porównaniu Na innych produkcji z gatunku MMORPG.

  1. Oficjalna Pagina gry

Tagi: gry w Polsce beta-testy Cenega S.A. Gamesco MMORPG polskie wersje językowe polskie wydania Titan Siege PC
Zostaw komentarz: