Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 09:08


Kategorie: Najnowsze

Firma Bandai Namco Games zapowiedziała Sword Art Online: Fatal Bullet, Toteż RPG akcji, stanowiące adaptację popularnej japońskiej multimedialnej marki, obejmującej m.in. powieści, komiksy i kreskówki. Wytwarzanie trafi w przyszłym roku na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Będzie to Doskonały tytuł z serii, który doczeka się wydań na PC i konsolę firmy Microsoft. Plan powstaje w japońskim Salon Dimps, znanym m.in. z cyklu bijatyk Dragon Ball: Xenoverse.

Cała Wartość osadzona jest w niedalekiej przyszłości, w czasach Z chwilą popularne stały się produkcje MMORPG korzystające z wirtualnej rzeczywistości. Sword Art Online: Fatal Bullet pozwoli przenieść się W kierunku Ogół Gun Gale Online, które było trzecią grą zaprezentowaną w oryginalnej serii powieści. W przeciwieństwie Na poprzednich, osadzona jest ona w klimatach science fiction, a Pojedynek koncentruje się na wykorzystywaniu broni palnej.

Sword Art Online: Fatal Bullet zaoferuje nową historię, której scenarzystą jest Duch oryginalnych powieści, Znakiem tego Reki Kawahara. Na razie Jeszcze czego wiemy o niej Pragmatycznie nic, Nienaturalność tym, że wystąpi w niej Tysiące znanych postaci, a Epizod zabierze nas także w miejsca, które wcześniej Pod żadnym pozorem pojawiły się w książkach.

Pod względem mechanizmów rozgrywki, Sword Art Online: Fatal Bullet będzie strzelankowym RPG akcji, w którym nasza własna celność odegra równie dużą rolę w potyczkach, Odkąd statystyki kierowanej Z powodu nas postaci. Nienaturalność różnego rodzaju pistoletami i karabinami dostępnych też będzie Parę typów broni białej.

Produkcja zaoferuje kampanię fabularną, I również Spotkanie sportowe multiplayer. Będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami w sieciowych starciach dwóch czteroosobowych drużyn. Dostępny też będzie Operacja kooperacyjny, w którym Parę osób połączy siły versus potężnym bossom.

  1. Oficjalna Kierunek gry

Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - udokumentowanie #1


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - objaśnienie #2


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - objaśnienie #3


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - rycina #4


Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC - komentarz #5


Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment Dimps Corporation RPG akcji Sword Art Online: Fatal Bullet zapowiedź PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: