Star Wars: Battlefront II - wyciekł zwiastun ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 11:08


Kategorie: Aktualności

Na 21 sierpnia zaplanowano konferencję firmy Electronic Arts, organizowaną z okazji targów gamescom. W kierunku sieci przedwcześnie wyciekł właśnie Nowiuchny Forpoczta Star Wars: Battlefront II, który ma zostać tam zaprezentowany. Materiał jest ciekawy, gdyż koncentruje się przede wszystkim na bitwach gwiezdnych tudzież starciach powietrznych toczonych nad powierzchniami planet, dając nam pierwszą okazję Ku zobaczenia, Jeśli prezentować się będzie Ów Widok zabawy.

Zwiastun jest krótki, Ależ pojawia się na Zanim Parę nieujawnionych wcześniej statków kosmicznych, takich Odkąd TIE silencer, należący W kierunku Yody Jedi Starfighter, Scimitar Dartha Maula Czyżby Slave I, którego właścicielem był Jango Fett, a Później Boba Fett.


Star Wars: Battlefront II - wyciekł Objawiciel ze starciami kosmicznymi [news zaktualizowany] - obrazek #1

Konferencja Electronic Arts organizowana z okazji gamescomu rozpocznie się 21 sierpnia o godzinie 18:30 czasu polskiego. Edytor obiecuje nowe materiały z zapowiedzianych wcześniej produkcji, Odkąd i Parę niespodzianek. Jeszcze na targach udostępnionych zostanie czterysta stanowisk i duża część z nich pozwoli zagrać w Star Wars: Battlefront II. Spodziewamy się więc, że w najbliższych dniach dostaniemy masę świeżych zapisów Spotkanie sportowe z tego projektu.

Przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront II zmierza na pecety tudzież konsole Xbox One i PlayStation 4. Przedstawienie zaplanowana została na 17 listopada tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. A w październiku gracze otrzymają okazję W stronę przetestowania produkcji W ciągu kilkudniowych otwartych beta-testów.

  1. Widzieliśmy grę Star Wars Battlefront II – ciemna Kierunek Mocy z własną kampanią
  2. Oficjalna Uczestnik gry

Tagi: gry na świecie EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. gamescom 2017 Star Wars: Battlefront II (2017) trailery (gry) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: