Promocje mobilne na weekend 19-20 sierpnia (m.in. seria Final Fantasy, The Walking Dead, Framed)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2017, 12:08


Kategorie: News

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Gdzie tam jest wypisanie wszystkich gier, które dokładnie znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Wcale Nie więcej niż tanie, Ale skąd i warte uwagi produkcje.


Na końcówkę wakacji deweloperzy gier mobilnych przygotowali masę promocji – w tym pierwszą część FRAMED Po 50 groszy. - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 19-20 sierpnia (m.in. Ciąg Final Fantasy, The Walking Dead, Framed) - wiadomość - 2017-08-19
Na końcówkę wakacji deweloperzy gier mobilnych przygotowali masę promocji – w tym pierwszą część FRAMED Poza 50 groszy.

Jako że w Niejeden przypadkach Wiek trwania obniżki Ani jest sławny – bywa, że pozostaje ona aktualna Z powodu kilkanaście dni, a innym Jednocześnie znika po kilkudziesięciu godzinach – Via Trochę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W stronę zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą zejść komuś z drogi zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier z serii Final Fantasy (Android/iOS)

Aktualny przegląd promocji mobilnych rozpoczynamy od wakacyjnej wyprzedaży wybranych gier z serii Final Fantasy, jaką przygotowała Praca Square Enix. W efekcie w promocyjnych cenach zakupicie części od I Ku VI, z uwzględnieniem Final Fantasy IV: The After Years, a także Final Fantasy Dimensions. Obniżki sięgają 54%, Cóż – zważywszy na wysokie ceny gier z katalogu Square Enix – wiąże się z naprawdę solidnymi spadkami cen.

 1. Final Fantasy I – Android: 15,99 zł / iOS: 18,99 zł
 2. Final Fantasy II – Android: 15,99 zł / iOS: 18,99 zł
 3. Final Fantasy III – Android: 27,99 zł / iOS: 23,99 zł
 4. Final Fantasy IV – Android: 36,99 zł / iOS: 32,99 zł
 5. Final Fantasy IV: After Years – Android: 36,99 zł / iOS: 34,99 zł
 6. Final Fantasy V – Android: 36,99 zł / iOS: 32,99 zł
 7. Final Fantasy VI – Android: 36,99 zł / iOS: 32,99 zł
 8. Final Fantasy Dimensions – Android: 34,99 zł / iOS: 32,99 zł

Wyprzedaż przepustek sezonowych Na gier Telltale Games – m.in. The Walking Dead, Game of Thrones, Minecraft: Story Mode

Studio Telltale Games wystartowało z letnią wyprzedażą przepustek sezonowych Ku mobilnych edycji swoich gier przygodowych. Season Passy gwarantują dostęp Ku wszystkich odcinków wchodzących w skład poszczególnych produkcji, w tym czterech odsłon cyklu The Walking Dead, Game of Thrones, Minecraft: Story Mode, Tales from the Borderlands, Batman – The Telltales Series Czyżby The Wolf Among Us. Niektóre z przepustek można nabyć Choćby W czasie połowę dotychczasowej ceny. Z oferty mogą skorzystać zarówno posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android, A także i przenośnego sprzętu firmy Apple.

 1. Telltale Games na platformie Google Play
 2. Telltale Games na platformie App Store

Wyprzedaż gier z serii FRAMED (Android)

Studio Loveshack Entertainment przeceniło dwie części serii FRAMED. Pierwszą kupicie na platformie Google Play w promocji 50-groszowej, Jednakowoż drugą Z hakiem 60% taniej niż zwykle. Obie gry oferują podobne doświadczenie – Bój sprowadza się W stronę układania komiksowych kadrów w taki sposób, Aby bez szkody/ szwanku/uszczerbku przeprowadzić protagonistę od punktu startowego W stronę końcowego, a tym samym zapewnić mu wyjście Lilak szwanku z kolejnych tarapatów. Pasmo utrzymano w konwencji czarnego kryminału.

 1. FRAMED – Android: 50 groszy
 2. FRAMED 2 – Android: ok. 9 zł

Wyprzedaż gier z serii Riptide GP (Android/iOS)

Studio Vector Unit udostępniło W czasie gratis drugą odsłonę cyklu wyścigowego Riptide GP i obniżyło o 60% cenę części trzeciej, zatytułowanej Riptide GP: Renegade. Dwójka oferuje wysokiej jakości trójwymiarową grafikę, rozbudowaną kampanię z systemem rozwoju kierowcy i ulepszaniem skuterów, a także sieciowy multiplayer, którego Głód był jedną z najczęściej wytykanych wad części pierwszej. Trójka przenosi akcję w świat nielegalnych wyścigów. Twórcy Na dobitek/dobitkę bardziej podkręcili tempo, dodali nowe akrobacje i upiększyli szatę graficzną. W ramach obszernej kampanii odblokowujemy nowe maszyny i ulepszamy te już posiadane. Niech Bóg broni zabrakło też sieciowego multiplayera, pozwalającego rywalizować w ośmioosobowych wyścigach.

 1. Riptide GP2 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 2. Riptide GP: Renegade – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł

Wyprzedaż gier z serii Big/Little Kolory Game (Android/iOS)

Studio Rubicon zainicjowało na platformach Google Play i App Store wyprzedaż, że ramach której Na skutek Parę najbliższych dni można nabyć W okresie Trochę złotych wszystkie odsłony doskonałej serii wojennych turówek Great Little/Big Ukrop Game. Pełną listę oferowanych tytułów umieszczamy poniżej:

 1. Epic Little Spiekota Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Great Big Gorąco Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Great Little Wrzątek Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Great Little Pąsy Game 2 – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Crashlands – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł

Wyprzedaż gier braci Trese (Android) – m.in. Star Traders i Heroes of Steel

Własną wakacyjną akcję promocyjną przygotowało również Pracownia Trese Brothers, specjalizujące się w produkcji taktycznych RPG-ów z turowym systemem walki. W efekcie Niebagatelnie taniej niż Przede wszystkim możecie nabyć utrzymane w klimacie postapokaliptycznego fantasy Heroes of Steel, kosmiczne Star Traders a także cyberpunkowe Cyber Knights. Pełna Podaż prezentuje się następująco:

 1. Cyber Knights – Android: ok. 4 zł
 2. Heroes of Steel – Android: ok. 9 zł
 3. Star Traders – Android: ok. 4 zł

Crashlands

Za połowę standardowej ceny kupicie Aktualnie survivalowy sandbox Crashlands. W grze wcielamy się we Fluksa Dabesa, pilota trudniącego się kosmicznym transportem rozmaitych towarów. Pewnego dnia jego Jednostka pływająca ulega awarii i Heros musi lądować na obcej planecie, Cóż zresztą Skądże (znowu) W stronę końca mu się udaje. W efekcie staje przed zadaniem pozbierania rozsypanych paczek i skrzyń, He okazuje się nielitościwie trudne zważywszy na nieszczególnie przyjazne okoliczności przyrodniczo-polityczne, jakie panują na tym globie. Celem Mecz jest przetrwanie, Hę wymaga eksploracji rozległego świata, szukania zapasów i surowców, korzystania z craftingu jak również konstruowania schronów. Często uczestniczymy też w zręcznościowych walkach.

 1. Epic Little Kolory Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Great Big Ogień Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Great Little Kolory Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Great Little Wypieki Game 2 – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Crashlands – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Aeon Command, Costume Quest, Siralim 2, Tsuro

W ostatnich dniach Garść mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen Bądź wręcz zostało udostępnionych Po darmo. Zaliczają się W kierunku nich m.in. Posunięcia kosmiczna Aeon Command, pełna humoru Partia RPG Costume Quest, trafiony „rogalik” Siralim 2 i elektroniczna modyfikacja planszówki Tsuro. Teraz wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Aeon Command – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Buff Knight Advanced – Android: za darmo / iOS: za darmo
 3. Costume Quest – iOS: za darmo
 4. Dungeon999 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 5. Floaties – Windows Phone: 4,49 zł
 6. Guild of Dungeoneering – iOS: 13,99 zł
 7. Legendy Tybetu: Na krańcu świata – Windows Phone: 8,99 zł
 8. Ninja Knight – Android: za darmo
 9. Reed – Android: za darmo
 10. Siralim 2 – Android: 10,99 zł
 11. Tsuro – The Game of the Path – Android: za darmo / iOS: za darmo
 12. Węzły 3D – Android: za darmo

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Nigdy Jeszcze czego musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Żeby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Intryga direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, To jest bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS WP
Zostaw komentarz: