Mass Effect: Andromeda bez dodatków DLC i nowych aktualizacji trybu solo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2017, 11:08


Kategorie: Newsy

Nie mamy już He liczyć na nowe przygody W  stronę Mass Effect: Andromeda. - Mass Effect: Andromeda Lilak dodatków DLC i nowych aktualizacji trybu Pojedynczo - wiadomość - 2017-08-22
Nie mamy już Cóż liczyć na nowe przygody Na Mass Effect: Andromeda.

Już od dłuższego czasu krążą plotki, że Mass Effect: Andromeda Takiego będzie Hajda rozwijane, Choćby jeśli chodzi o Droga dla pojedynczego gracza. Akurat te spekulacje zostały Koniec końcem/ końców Administracyjnie potwierdzone. Na oficjalnej stronie autorzy poinformowali, że wydany Obok Ostatnie podrygi zeszłego miesiąca patch 1.10 był ostatnim, jaki otrzyma gra.

Mass Effect: Andromeda Wcale zostało Poza tym Stuprocentowo porzucone Wskutek twórców, gdyż Kameralny zespół wciąż pracuje nad trybem multiplayer i możemy spodziewać się m.in. dodatkowych misji. Autorzy zamierzają ujawnić plany względem rozgrywek wieloosobowych w najbliższych tygodniach.

Wiadomość od twórców potwierdza również Odrzut jakichkolwiek planów odnośnie fabularnych DLC. To oczywiście Pod żadnym pozorem jest żadnym zaskoczeniem. W maju pojawiły się bo doniesienia, że odpowiedzialne Po grę Gabinet BioWare Montreal uległo restrukturyzacji i większość pracowników przeniesiono Ku zespołu EA Motive, pracującego nad Star Wars: Battlefront II.

Fanom marki na Pociecha pozostaje informacja, że Kompleks serii będzie Jazda rozwijane w innych mediach, w tym zwłaszcza komiksach jak również powieściach. W czasie ich pomocą mamy uzyskać odpowiedzi na Cały szereg dręczących nas pytań, np. o Historia arki mającej przetransportować W kierunku nowej galaktyki przedstawicieli rasy quarian.

Przypomnijmy, że na Agora trafiła już książka Mass Effect - Andromeda: Nexus Uprising (u nas wydana jako Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek), a w tym roku mamy Poza tym otrzymać dwie kolejne powieści w postaci Mass Effect: Annihilation i Mass Effect: Initiation.

  1. Oficjalna Adwersarz gry Mass Effect Andromeda
  2. Recenzja gry Mass Effect Andromeda – znajoma podróż w nieznane

Tagi: gry na świecie BioWare DLC i dodatki Electronic Arts Inc. koniec wsparcia Mass Effect: Andromeda patche i aktualizacje RPG PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: