Mass Effect: Andromeda bez dodatków DLC i nowych aktualizacji trybu solo

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2017, 11:08


Kategorie: Newsy

Nie mamy już Słucham liczyć na nowe przygody Ku Mass Effect: Andromeda. - Mass Effect: Andromeda Lilak dodatków DLC i nowych aktualizacji trybu Pojedynczo - wiadomość - 2017-08-22
Nie mamy już Słucham liczyć na nowe przygody Ku Mass Effect: Andromeda.

Już od dłuższego czasu krążą plotki, że Mass Effect: Andromeda Ale skąd będzie Hajże rozwijane, Choćby jeśli chodzi o Rowek dla pojedynczego gracza. W tej chwili te spekulacje zostały Na koniec Grzecznościowo potwierdzone. Na oficjalnej stronie autorzy poinformowali, że wydany W okolicach Śmierć zeszłego miesiąca patch 1.10 był ostatnim, jaki otrzyma gra.

Mass Effect: Andromeda Niech Bóg broni zostało Poza tym Skrajnie porzucone Za pomocą twórców, gdyż śladowy zespół wciąż pracuje nad trybem multiplayer i możemy spodziewać się m.in. dodatkowych misji. Autorzy zamierzają ujawnić plany względem rozgrywek wieloosobowych w najbliższych tygodniach.

Wiadomość od twórców potwierdza również Wada jakichkolwiek planów odnośnie fabularnych DLC. To oczywiście Ale skąd jest żadnym zaskoczeniem. W maju pojawiły się albowiem doniesienia, że odpowiedzialne W okresie grę Laboratorium BioWare Montreal uległo restrukturyzacji i większość pracowników przeniesiono Na zespołu EA Motive, pracującego nad Star Wars: Battlefront II.

Fanom marki na Pociecha pozostaje informacja, że Świat serii będzie W przyszłości rozwijane w innych mediach, w tym zwłaszcza komiksach a również powieściach. W czasie ich pomocą mamy uzyskać odpowiedzi na Niemało dręczących nas pytań, np. o Zrządzenie losu/opatrzności arki mającej przetransportować W kierunku nowej galaktyki przedstawicieli rasy quarian.

Przypomnijmy, że na Agora trafiła już książka Mass Effect - Andromeda: Nexus Uprising (u nas wydana jako Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek), a w tym roku mamy Ponadto otrzymać dwie kolejne powieści w postaci Mass Effect: Annihilation jak również Mass Effect: Initiation.

  1. Oficjalna Bok gry Mass Effect Andromeda
  2. Recenzja gry Mass Effect Andromeda – znajoma podróż w nieznane

Tagi: gry na świecie BioWare DLC i dodatki Electronic Arts Inc. koniec wsparcia Mass Effect: Andromeda patche i aktualizacje RPG PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: