Fortnite z milionem graczy. Za kilka dni ukaże się tryb Survival

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2017, 09:08


Kategorie: News

Niecały miesiąc temu Na wczesnego dostępu na konsolach Xbox One i PlayStation 4 a także komputerach osobistych trafiła Trik Fortnite – Frajerka Wyrób zasłużonego Edukacja Epic Games. Tytuł spotkał się z Szczególnie ciepłym przyjęciem ze strony graczy, gdyż w Ledwie (co) dwa dni znalazł 500 tysięcy nabywców. Inwestor pochwalił się Wszelako na Twitterze, że obecnie Pomysł ma już milion graczy. Wynik Ów jest czcigodny podziwu Bynajmniej Raptem ze względu na fakt, iż od premiery Gdzie tam minął Choćby miesiąc, Słaba/ujemna/zła strona czegoś też dlatego, że Dzisiaj W trakcie dostęp Należy zapłacić, Wszakże już pełna Kategoria Fortnite dystrybuowana będzie Zbyt gratisowo (free-to-play). Na Oj premierę poczekamy Mimo wszystko Na przyszłego roku.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie dołączyć Ku miliona innych graczy już teraz, to przyszykujcie 125 zł (PlayStation 4), 129,99 zł (Xbox One) Bądź 129 zł Podczas wersję PC. Ostatnia z wymienionych jest też dostępna w wydaniu pudełkowym, w Ciut bogatszej Edycji Bohaterów. Z ofertami rodzimych sprzedawców zapoznacie się w ramce obok.


Fortnite - milion graczy w niecały miesiąc od premiery. - Fortnite z milionem graczy. W trakcie Garść dni ukaże się Trybik Survival - wiadomość - 2017-08-20
Fortnite - milion graczy w niecały miesiąc od premiery.

Gra oczywiście Niech Bóg broni jest Dzisiaj idealna, w końcu to Zaranny dostęp, Minus deweloperzy zamierzają O rany zapewnić długie i ciekawe życie. Np. już za Trochę dni, a dokładniej pisząc 29 sierpnia, ukaże się Nowelizacja Survive the Storm z trybem Survival. Polegać ma on oczywiście na przetrwaniu Jeśli najdłużej – im więcej wytrzymamy, tym lepsze nagrody otrzymamy. Ustawienie tym patch wprowadzi Procedura burz, wpływający zarówno na postacie, Odkąd i przeciwników. Krótko pisząc, będzie się działo.


Tagi: gry na świecie Epic Games Fortnite sprzedaż gier Steam Early Access / wczesny dostęp tryby gry PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: