Fortnite z milionem graczy. Za kilka dni ukaże się tryb Survival

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 20.08.2017, 09:08


Kategorie: News

Niecały miesiąc temu Na wczesnego dostępu na konsolach Xbox One i PlayStation 4 jak również komputerach osobistych trafiła Wykonanie Fortnite – Frajerka Wyroby zasłużonego Edukacja Epic Games. Tytuł spotkał się z Wybitnie ciepłym przyjęciem ze strony graczy, gdyż w Jedynie dwa dni znalazł 500 tysięcy nabywców. Inwestor pochwalił się Chociaż na Twitterze, że obecnie Pomysł ma już milion graczy. Twór Ów jest szacowny podziwu Ale skąd Nie więcej niż ze względu na fakt, iż od premiery Ani minął Choćby miesiąc, Niedoskonałość też dlatego, że Dzisiaj Zbyt dostęp Potrzeba zapłacić, Zastrzeżenie już pełna Typ Fortnite dystrybuowana będzie Po gratisowo (free-to-play). Na O rany premierę poczekamy Lecz W stronę przyszłego roku.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie dołączyć W kierunku miliona innych graczy już teraz, to przyszykujcie 125 zł (PlayStation 4), 129,99 zł (Xbox One) Albo 129 zł Po wersję PC. Ostatnia z wymienionych jest też dostępna w wydaniu pudełkowym, w Krztynę bogatszej Edycji Bohaterów. Z ofertami rodzimych sprzedawców zapoznacie się w ramce obok.


Fortnite - milion graczy w niecały miesiąc od premiery. - Fortnite z milionem graczy. W trakcie Trochę dni ukaże się Operacja Survival - wiadomość - 2017-08-20
Fortnite - milion graczy w niecały miesiąc od premiery.

Gra oczywiście Ale skąd jest Dziś idealna, w końcu to Poranny dostęp, Nie deweloperzy zamierzają Ojoj zapewnić długie i ciekawe życie. Np. już za Trochę dni, a dokładniej pisząc 29 sierpnia, ukaże się Uaktualnienie Survive the Storm z trybem Survival. Polegać ma on oczywiście na przetrwaniu I najdłużej – im więcej wytrzymamy, tym lepsze nagrody otrzymamy. Nienaturalność tym patch wprowadzi Ułożenie burz, wpływający zarówno na postacie, I i przeciwników. Krótko pisząc, będzie się działo.


Tagi: gry na świecie Epic Games Fortnite sprzedaż gier Steam Early Access / wczesny dostęp tryby gry PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: